בקניה מעל 300 ש"ח – משלוח חינם!

מדי לין – ביבליותרפיסטית M.A. ומטפלת ב CBT

משתמשת בקליניקה במספר משחקים של מדי. המשחקים מעבירים ידע פסיכוחינוכי ומסייעים בהטמעת מיומנויות חשובות באופן יצירתי ומעניין. ממליצה עליהם בחום רב.

ד"ר שמרית תלרז כהן פסיכולוגית קלינית מומחית-מדריכה פסיכולוגית אחראית, היחידה לויסות התנהגותי וקשר הורה-ילד, המרכז לבריאות הנפש גהה
ד"ר שמרית תלרז כהן
פסיכולוגית קלינית מומחית - מדריכה
לעוף על פתרון משחק מקסים של מדי לוין המבוסס על מודל של פתרון בעיות ומציג באמצעות יצירת רביעיות אפשרות לבחון פתרונות לבעיות שכיחות שעימם מתמודדים ילדים . המשחק מעוצב בקופסא נוחה לפתיחה עם קלפים המתאימים למגזרים השונים . שיחקתי בקליניקה עם ילדים שנהנו מאוד וביקשו לחזור ולשחק במשחק תוך שילוב שיח מתווך וחיפוש פתרונות נוספים. ממליצה מאוד לשלב את המשחק בטיפול בילדים המתקשים במיומנויות חברתיות, ילדים עם קשיי קשב וריכוז ואימפולסיביות וילדים על הרצף האוטיסטי. כל הכבוד מדי! אצלינו בקליניקה נהנים ועובדים עם המשחק ממליצה בחום !

נעמי דותן קליניקת נעמי דותן - ר״ג פסיכולוגית חינוכית מומחית מטפלת קוגניטיבית התנהגותית מומחית ומדריכה ב CBT וגם ב REBT . מרצה ומדריכה בתוכניות להכשרת מטפלי CBT ברחבי הארץ.
נעמי דותן
פסיכולוגית חינוכית מומחית - מדריכה
"אני עובד בקליניקה פרטית ובבית ספר בחינוך מיוחד לילדים עם הפרעות התנהגות, המשחק "חלון טעות והזדמנות" משמש עבורי כלי פסיכוחינוכי נהדר להסבר והטמעה של מושגי הבסיס בטיפול. קל להשתמש בו התנסיתי בשימוש בו עם ילדים מגיל 6 ועד 15. הוא בנוי מצוין מבחינה דידקטית ויש בו גם אלמנט משחקי משעשע, ניתן ליצור בו וריאציות שונו הן משחקיו תחרותיות והן לצורך הדגמה של אפר"ת....באופן יחסי הוא מעןרר פחות התנגדויות גם אצל ילדים שממש לא אוהבים את החלקים הדידקטיים של הטיפול וקל לשלב אותו בשיח טיפולי. מדי, תודה על היצרתיות הטיפולית שלך!
דרור קאופמן
מטפל באמנות ומטפל קוגנטיבי התנהגותי
המשחק "לעוף על פיתרון" מהווה כלי טיפולי מוצלח ביותר. ניתן להשתמש בו ככלי בעבודה התנהגותית-קוגניטיבית וכן בטיפול ביבליותרפויטי. המשחק משלב בתוכו תכנים וחוויות יומיומיות המותאמות לכל סוגי האוכלוסיות. החוויות מציגות קונפליקטים שבהם נתקלים ילדים בחברת ילדים. סודו של המשחק הוא בישירות שלו וביכולת של הילד להזדהות עם הדמויות השונות המופיעות בכרטיסים. מחד, מאפשר המשחק לבחון אופציות שונות להתמודד במצבים שונים ומאידך, מאפשר לספר את סיפורם של הילדים.
דר' אורית אבן-שושן רשף
ביבליותרפיסטית ופסיכותרפיסטית ממוקדת
מדי יקרה, תודה לך על הפקת המשחק "לתפוס את הרגע", משחק איכותי קל להפעלה ומשעשע. אטרקטיבי לילדים ולמשפחה כולה. את עוזרת לנו ליהנות מההווה, ולהרגיש אותו וללמוד איך עושים זאת. "יש ניצחתי את הגנבים של ההווה"- דברי ילד בטיפול.
מגי שרעבני
מאבחנת כישורי למידה, פסיכותראפויטית ומדריכת הורים
משחקים טובים שהשתמשתי בהם הרבה בעבודה עם ילדים. חלק מהמשחקים עוזרים להרחיב את נקודת המבט של ילדים על פתרונות אפשריים, אחרים עוזרים לזהות עיוותי חשיבה ולהחליפן במחשבות חיוביות וחלק מהמשחקים מפתחים תשומת לב לרגשות ותחושות הגוף-מה שמסייע לוויסות רגשי. מדי, תודה על היצירתיות הטיפולית שלך!
אהרון אפשטיין
עו"ס קליני ומטפל רגשי
השבת פתחנו את המשחק חלון טעות והזדמנות (תיכננתי לפסח אבל לא התאפקנו...), ומאד מאד נהננו לשחק בזה. הבת שלי נכנסה לעניין מאד מהר ורצתה לשחק שוב ושוב.זה משהו. איך שבמשחק אפשר להעשיר את השפה הרגשית. לא חשבתי שהיא כך תכנס לעניין ותבין את המושגים, אבל כבר היום בבוקר הייתה לנו שיחה והיא הכניסה מושג מהמשחק: ניבוי עתיד שלילי, תודה רבה!
שירה אידלמן
מנהלת בית ספר לחינוך מיוחד
"חלון טעות והזדמנות" של מדי לין- משחק שמלמד על מלכודות חשיבה, עוזר לי מאד בעבודה עם ילדים על מחשבות שליליות שגורמות לחרדות ודיכאון,
לילך פרידמן
פסיכותרפיסטית
אופיר מונדל- מטפל בפסיכודרמה המשחקים נפלאים ותורמים רבות לעבודה הטיפולית. המטופלים שלי נרתמים ונהנים. ממליץ בחום!!!
אופיר מונדל
מטפל בדרמה תרפיה וCBT
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן